T521V156M025ATE090 is out of stock and can be placed on backorder.
In Stock: 0
Unit Price: ₱104.40842
In Stock: 0
Unit Price: ₱114.85409
KYOCERA AVX
15 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2917 (7343 Metric) 90mOhm @ 100kHz