BU-2929-M-144-0
DigiKey Part Number
BU-2929-M-144-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-2929-M-144-0
Description
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Detailed Description
144.0" (3657.60mm) Banana Plug, Single To Banana Plug, Single Patch Cord 3000V (3kV)
Category
Cable Length
144.0" (3657.60mm)
Contents
1 Lead, Black
Wire Gauge
18 AWG
Voltage - Rated
3000V (3kV)
Current Rating (Amps)
20A
Additional Resources
In-Stock: 1
Check for Additional Incoming Stock
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1₱2,808.97000₱2,808.97
10₱2,471.92100₱24,719.21
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
In-Stock: 0
Unit Price: ₱2,808.97000
Alternate Length
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
In-Stock: 9
Unit Price: ₱1,142.76000
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
In-Stock: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"