BU-P3782-24-2
DigiKey Part Number
314-1299-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-P3782-24-2
Description
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Detailed Description
24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 300V
Category
Cable Length
24.0" (609.60mm)
Contents
1 Lead, Red
Wire Gauge
20 AWG
Voltage - Rated
300V
Current Rating (Amps)
5A
Additional Resources
In-Stock: 36
QuantityUnit PriceExt Price
1₱626.47000₱626.47
10₱551.43300₱5,514.33
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
In-Stock: 40
Unit Price: ₱619.32000
Alternate Length
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
In-Stock: 10
Unit Price: ₱636.59000
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
In-Stock: 12
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
In-Stock: 35
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"