BU-P3782-48-2
DigiKey Part Number
314-1303-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-P3782-48-2
Description
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Detailed Description
48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 300V
Category
Cable Length
48.0" (1219.20mm)
Contents
1 Lead, Red
Wire Gauge
20 AWG
Voltage - Rated
300V
Current Rating (Amps)
5A
Additional Resources
In-Stock: 35
QuantityUnit PriceExt Price
1₱629.44000₱629.44
10₱553.81500₱5,538.15
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
In-Stock: 8
Unit Price: ₱629.44000
Alternate Length
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
In-Stock: 10
Unit Price: ₱636.59000
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
In-Stock: 36
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
In-Stock: 12
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"