BU-P3782-36-2
DigiKey Part Number
314-1301-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-P3782-36-2
Description
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Detailed Description
36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 300V
Category
Cable Length
36.0" (914.40mm)
Contents
1 Lead, Red
Wire Gauge
20 AWG
Voltage - Rated
300V
Current Rating (Amps)
5A
Additional Resources
In-Stock: 12
QuantityUnit PriceExt Price
1₱644.33000₱644.33
10₱566.91600₱5,669.16
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
In-Stock: 9
Unit Price: ₱644.33000
Alternate Length
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
In-Stock: 10
Unit Price: ₱636.59000
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
In-Stock: 36
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
In-Stock: 35
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"