LLDND2020KKT3R3MM is available for purchase but is not normally stocked.
In Stock: 0
Unit Price: ₱14.06785
In Stock: 0
Unit Price: ₱8.95989
Datasheet
3.3 µH Shielded Wirewound Inductor 940 mA 275mOhm Max Nonstandard
LLDND2020KKT3R3MM
DigiKey Part Number
587-LLDND2020KKT3R3MMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LLDND2020KKT3R3MM
Description
FIXED IND 3.3UH 940MA 275 MOHM
Detailed Description
Category
Current - Saturation (Isat)
1.3A
DC Resistance (DCR)
275mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Tolerance
±20%
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)