NRH2410T100MN is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 2,680
Unit Price: ₱8.34000
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: ₱9.01277
Datasheet
10 µH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 450 mA 828mOhm Max Nonstandard